Individuální sezení

Individuální terapie je určená pro ty, kteří jsou rozhodnutí pro změnu, přijímají zodpovědnost za svůj život a chtějí své problémy řešit. Proto se musí klient objednat sám.

Při terapii je klient cílenými otázkami vedený k prvotním příčinám jeho současných problémů, které se následně vyčistí. Během terapie dojde k přijetí, uvědomění, pochopení souvislostí, odpuštění sobě i ostatním.  To vede k uzdravení situace, získáme klid a svobodu tvořit si vědomě co chceme.

Tato práce vychází z principu, že vnější realita je odrazem našeho vnitřního nastavení, které si budujeme již od raného dětství. Pokud máme v životě z něčeho nepříjemný pocit, je to signálem, že  v sobě máme nějaký program či přesvědčení, který neodpovídá našemu skutečnému já. Na něco se díváme jinak, než se na to dívá naše podstata. Nastal čas na změnu úhlu pohledu.

Ráda Vás provedu tímto procesem.

Pomocí této práce se můžete zbavit prakticky jakéhokoli problému – vztahového, emočního, zátěží z prožitých traumat, rozchodů, úmrtí blízkých i strachů z událostí v budoucnu. Ve vazbě na psychiku lze vyřešit i zdravotní problémy.

Terapie trvá obvykle 3 až 4 hodiny

Sezení poskytuji převážně v Táboře, ale dojíždím i do Českých Budějovic. 

Cena terapie:

Tábor :  1 900 Kč

České Budějovice:  2 500 Kč

Adresu pracoviště s popisem cesty vám zašlu po objednání.