O mně

Jmenuji se Dana Rumanová, posledních 20 let se věnuji práci na sobě a od roku 2012 poskytuji osobní konzultace. Provázím ostatní na jejich cestě k sebepoznání a očištění mysli od negativních programů a postojů.

Vždy mě zajímala psychologie a alternativní metody pro duši i tělo. Přes dvouleté studium Psychoterapeutické fakulty, zkoumání různých směrů a metod jsem se dostala  i k metodě RUŠ. Šest let jsem pracovala každodenně jako terapeutka této metody i jako asistentka na kurzech. Inspirovaly mě ale i další směry,  mimo jiné Yuen method, Theta healing, kvantové terapie u různých lektorů, Access Bars, Kvantové regrese.

Všechny  zkušenosti  nabyté při  dlouholeté práci na sobě zhodnocuji při práci lidmi a vložila jsem je i do seminářů „Cesta k sebelásce“, které vedu od začátku roku 2019.

Cestu sebepoznání vnímám jako celoživotní proces. Jsem velmi vděčná za všechna poznání a pochopení, která mi umožnila přijímat všechny stránky života, prožívat naplněný osobní i duchovní život a nakonec i pomáhat druhým.