Semináře

Ráda bych Vás pozvala na jednodenní transformační seminář

    Cesta k sebelásce

„Tvým jediným úkolem je milovat sebe samu a poznat vlastní hodnotu a tuto pravdu o sebelásce a sebeúctě ztělesnit tak, aby ses mohla stát láskou proměněnou na skutky. Toto je pravá služba, kterou můžeš pomoci sobě i lidem okolo.“              Anita Moorjani

Mojí snahou při individuální práci s lidmi je přivádět je k sobě samým, k  jejich síle a sebelásce.  Na  semináři chci lidem předat kompletní nástroje pro vědomý a šťastný život.

Na rozdíl od terapie, kde zpracováváme negativní podvědomé programy, je seminář naopak spíše o dosycení toho, co nám chybí, abychom si mohli v životě tvořit to, co chceme. Půjde nám o nastartování sebelásky, vnitřního štěstí a radosti.

Vše probíhá skrze praktická cvičení. Naučíme se vyladit na vyšší stav vědomí, které spouští změny, jež se předtím logickou cestou nedaly uskutečnit.

Při semináři vám předám i jednoduchou a účinnou techniku

 KVANTOVÉHO HARMONIZOVÁNÍ

díky které získáte jednoduchý nástroj pro uzdravení své nebo svých blízkých či harmonizaci nějaké situace, vztahu nebo budoucnosti.

Seminář se dotkne vašeho srdce, přinese vám více lásky, radosti, klidu, poznání sebe sama a sebeúcty.

Získáním sebelásky se vrátíme plně do své síly, spojíme se sami se sebou, což přirozeně vede k vnitřní svobodě a nezávislosti na čemkoli. Sami v sobě nalézáme jistotu, oporu, naplnění.  Žijeme a tvoříme vědomě. Pojďte se mnou skrze praktická cvičení projít tuto nádhernou cestu!!

Nejbližší termíny jsou:

podzim 2019 – Tábor a Praha (přesné termíny budou zveřejněny koncem léta)

Program semináře

• Jak funguje realita
• Vědomé tvoření a jak na to
• Zažehnutí sebelásky skrze spojení se svým vnitřním já
• Harmonizace mužsko-ženské polarity v nás a zažehnutí lásky skrze tento vztah (tím si vyladíme i oblast partnerských vztahů)
• Přenastavení podvědomých programů – postojů k sobě samým
• Zažehnutí sebelásky skrze spojení se svou nejhlubší podstatou
• Jednoduchá metoda kvantového harmonizování – jak uzdravit či harmonizovat cokoli (nepříjemné pocity, tělo, situace, budoucnost)

Při cvičeních si pracuje každý diskrétně sám na sobě. Bude prostor na sdílení prožitků, ale je možné si poznání užívat jen pro sebe.

Cena semináře: 1.200 Kč

Přihlášky na e-maildana.rumanova@seznam.cz , tel. 607 67 94 82

                                    / kapacita semináře je omezená /

Ohlasy na seminář:

 Ahoj Dani, 

ráda bych Ti alespoň takto na dálku moc poděkovala za Tvůj čas, který jsi nám věnovala. Myslím, že mluvím za nás za obě když řeknu, že jsi nám obrátila život na líc…protože jako by doteď byl naruby. Už cestou zpět z Tábora jsme si ,,přikvantovali“ zelenou na semaforu u Miličína a parkovací místo u obchodu :)) jsou to maličkosti, ale právě na nich člověk poznává, jak život funguje a pokud myslí pozitivně a vibruje pozitivno, budou k němu i pozitivní věci a situace sami přicházet. Sama jsem zařadila kvantování do své každodenní ranní meditace a neskutečně mi to rozzařuje dny. Ještě jednou Ti moc děkuji a těším se někdy na viděnou

Katka

——————————————————————————————————————–

Krásný večer, Danuško,

chtěla bych Ti ještě jednou moc poděkovat za naprosto dokonalý seminář a úžasný den. Odnesla jsem si jen samá pozitiva a zase mě to posunulo o ohromný kus dál v tom, co chci dělat. Poznala jsem na víc další úžasné ženy 🙂 Dlouho jsem se necítila v nějaké společnosti tak dobře.

Moc Ti děkuji za úžasnou práci, kterou nás obohacuješ a kterou s láskou děláš. Budu moc ráda, pokud zůstaneme i nadále v kontaktu 🙂

S úctou a pozdravem Marťa

——————————————————————————————————————–

Milá Danuško,

ještě jednou Ti děkuji za seminář s tématem sebelásky. Jsem vděčná za tvůj vnímavý, citlivý a láskyplný přístup, díky kterému jsi nám všem vytvořila den, který byl opravdovým balzámem pro duši. Moc mi vyhovoval poměr teoretických poznatků a praktických cvičení, která nám umožnila propojení se sebou na nejhlubší úrovni v různých oblastech, a hlavně navedla na způsob naplňování svých potřeb místo očekávání téhož od okolí :-). Pro mě byl den krásným zážitkem plným inspirace a poznání, ale i spočinutí, sdílení a pocitu péče – ze strany ostatních žen a hlavně tebe – naprosto báječné a jedinečné lektorky.

Děkuji ze srdce, s láskou a objetím

Klára

——————————————————————————————————————–

Danuško, k semináři Sebelásky ti chci napsat, že to bylo báječný, že to bylo přesně něco co jsem potřebovala. I na věci které znám, jsem se dokázala podívat jiným pohledem a objevila další nové netušené možnosti sebepoznání a tvorby života. Ještě teď si jedu na vlně lásky a vděčnosti.  A to hlavně díky tobě, protože do toho vnášíš tu svojí hladivou energii, lehkost, harmonii a ten pocit, že všechno je možné. 🙂  Sešla se i výjimečná skupina žen a tak jsme se mohly vzájemně inspirovat a předat si to nejlepší z nás. Teď už jen tvořit svojí parádní realitu a dokrmit případné nedostatky. 😀  Jsem ráda, že jsem mohla být u toho a vřele doporučím dalším známým. :)“

Děkuju ze srdce

Peťka

——————————————————————————————————————–

Milá Dano,

seminář byl pro mě velice inspirativním a milým setkáním, které umožňuje všem zúčastněným práci na sobě, krásné propojení a znovuobjevování své vlastní síly. Děkuji za citlivé a láskyplné vedení, které Dano poskytuješ, moc se mi to líbilo. Vřele doporučuji každému, který touží objevovat své skryté možnosti.“

Katka

——————————————————————————————————————–

..konečně jsem si uvědomila, jak se spojit a v lásce přijmout svoje tělo i duši, které občas něco bolí. Jak jednoduché a jak účinné to je, bych doporučila všem, co prošli třeba už i několika semináři. Zde dostanete takový „jednoduchý tahák“ – návod, který s radostí a lehkostí budete rádi naplňovat. 

Renata

——————————————————————————————————————–

….Jsem překvapená a konečně jsem pochopila, kde dělám chybu ve vztahu s manželem!…..

Martina