Zkušenosti klientů

Milá paní Rumanová, 

v pátek jsem u Vás byla na terapii a říkala jsem si, že napíšu reakci až tak za 14 dní, až se vše usadí, ale je mně tak fajn, že píšu poděkování už dnes. Nejlepší je emoční stabilita, po ránu jsem mívala úzkosti a ty jsou pryč, taky už se mi nestřídají nálady jak na houpačce. Jsem Vám moc vděčná, taky pozoruji změnu chování ostatních lidí vůči mně, jako by mě začali brát vážně, a chtějí si povídat, i já vnímám hlavně svoji kolegyni v práci jinak, dřív mě iritovalo její chování, je dost přecitlivělá 🙂 a teď nic, úplně v pohodě se s ní bavím.  Vím, že mám velký kus práce na sobě před sebou, ale díky vám věřím, že to opravdu jde, tohle byla první terapie, která opravdu pomohla. Chci Vám moc poděkovat, a těším se na další setkání.

Irena

PS: Když jsem odcházela, ptala jsem se, jestli vám to nevadí, piplat se 4 hodiny s člověkem, teď už chápu, že nevadí, vy víte, jak moc tím druhému člověku pomáháte. Děkuji.

__________________________________________________________________________

Metoda mi přinesla rychlou úlevu po mnoha měsících psychického strádání. Ačkoli už léta využívám jiné terapie, žádná z nich mi nepřinesla trvalou úlevu. Můžu ji s radostí doporučit všem, kteří se trápí psychickou újmou – v mém případě to bylo úmrtí člověka snad nejbližšího…Práce s terapeutkou Danou byla pro mě dobře snesitelná, díky její příjemné energii, vnitřní stabilitě a empatické naladěnosti se mi podařilo probít se tíhou terapie a dosáhnout kýženého výsledku. Znovu děkuji!

Jana

——————————————————————————————————————–

Vážená paní Rumanová,

minulý týden jsme byli s manželem na terapii u Vás v Táboře. Manžela se v průběhu týdne po terapii třikrát kolega zeptal „co bere, že by chtěl taky“8-). Vnímal jeho změnu, prý byl neobvykle klidný a jiný. Vnímám tu změnu u něj i já a on sám prý při rozhovoru se svou matkou zůstává klidný. Já si po letech zase užívám života v klidu a harmonii.  Moje nenávist byla tak silná a letitá, že mi moje ego našeptává, že není možné, že je zase dobře. Všechno je jinak, lepší a klidnější. Jsem tak šťastná, že jste mi pomohla znovu najít ztracené NĚCO, co se nedá popsat. Jste velice příjemný člověk, jste milá, vstřícná a empatická a člověk k Vám lehce získá důvěru. Při terapii jsem cítila, že se opravdu soustředíte na mě a plně se mně věnujete. Ještě jednou Vám oba s manželem děkujeme. Vděční

Renata s manželem

——————————————————————————————————————–

Dobrý den paní Rumanová,

děkuji Vám za terapii. Bylo to pro mě silný..hodně.Druhý den ráno jsem se vzbudila a hledala jsem úzkosti a ony tam nebyly. Vím, že nemám všechno dočištěné, jsem teprve na začátku a špatný pocit se mi sem tam ještě objeví, ale mám i díky Vám nástroj, jak se toho zbavit. Rozhodně se cítím šťastně a to byl můj záměr. Teď si chci dát mnohem vyšší cíl. Děkuji Vám za to a děkuji Vám, že jste mi dovolila nahlédnout až „tam“.

Veronika

——————————————————————————————————————–

Dobrý den, paní Rumanová,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za včerejší terapii. Byl to pro mě zcela nový zážitek a velká zkušenost. Nečekala jsem, že to bude tak intenzivní a byla jsem tím mile překvapena. Zpočátku jsem příliš nevěřila, že terapie bude působit, že se dokážu uvolnit, spontánně reagovat a odhalovat svoje nitro před cizím člověkem. 🙂 Ale byla jsem překvapena skutečností, že to šlo a že mi moje mysl/duše říkala, jak se cítím a že s tím mohu něco dělat, že se tak cítit nemusím, ale mohu to změnit tím, že minulou skutečnost přijmu a smířím se s ní. 

Děkuji za příjemně strávené dopoledne (i odpoledne) a čas, který jste mi věnovala. Již při odchodu, přesto, že jsem byla dost unavená, jsem se cítila spokojenější a uvolněnější. 

Moc jste mě nadchla Vaším přístupem, příjemnou atmosférou, názory a radami, které jste mi nakonec sdělila. Věřím, že to vše do mého života přinese změnu a pokud budu RUŠ přístup pravidelně uplatňovat, tak budu šťastnější a spokojenější, protože již teď jsem tomuto přání blíž – díky Vám.

Mějte se krásně a ať se Vám daří.

Michaela

——————————————————————————————————————–

Dobrý den,

chtěl bych Vám  moc poděkovat za velice účinnou terapii, kterou jste absolvovala s mým synovcem Martinem minulý čtvrtek. Jeho žena a moje sestra mi neustále volají a s radostí oznamují, k jak velké změně došlo – a to nejen ve vztahu k alkoholu, ale především k rodině. Všichni se těšíme na nové, světlé časy s naším Martinem.

Karel

——————————————————————————————————————–

Dobrý den paní Rumanová,
ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za naše pondělní „sezení“, které pro mě bylo velice zajímavou a přínosnou zkušeností!  Vůbec jsem netušila, co mě vlastně čeká, obávala jsem se, jestli budu schopna nějakým způsobem „spolupracovat“ a ani mi nepřipadalo možné, že by práce „s podvědomím“ mohla takhle fungovat… .-) Pátý den po RUŠ však mohu říci, že se cítím skvěle, jsem plná „pozitivní“ energie, radosti a vnitřní „vyrovnanosti“ a hlavně – vůbec mě nebolí hlava!!! 🙂 Jsem z toho až zaskočená a tak trošku pořád čekám, „kdy to zase přijde?!“ Navíc jsem už byla tak zvyklá brát několikrát denně léky, že jsem teď z toho skoro až „nesvá“ :-), že bych si vlastně asi měla vzít prášek :-), ale přitom ho nepotřebuji..! 🙂 Chci ale věřit tomu, že tenhle můj pozitivní stav  už vydrží 🙂 

Marcela

——————————————————————————————————————–

Dobrý den paní Rumanová,

mockrát Vám děkuji za  včerejší sezení. Cítím se velkou dlužnící, ani to neumím popsat. Nespím, ne proto, že bych nemohla, ale příjde mi to škoda, teď, když mi to všechno tak zaklaplo 🙂 !!! Ověřuji si zda to funguje a funguje…. i teď, když se vzbudím. Pociťuji jistou úlevu, že jsem našla cestu, jak z toho ven:). Za to Vám neskuteně děkuji!!!  

Pavla

——————————————————————————————————————–

Dobré sobotní dopoledne paní Rumanová,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za včerejší terapii, za vaši trpělivost a laskavý přístup. Když jsem od vás odcházela, cítila jsem se strašně lehce. Až do večera mě pobolívala hlava, ale na druhou stranu jsem se usmívala, což mi vydrželo až doteď. Cítím se osvobozená, to je asi to správné slovo. Moc Vám děkuji. Přeji Vám krásné dny.

Pavlína

——————————————————————————————————————–

Díky metodě RUŠ a paní Daně Rumanové, která je skvělou terapeutkou této metody, jsem se po mnoha letech zbavila své fóbie z hadů. Doslova až panická hrůza z plazivých tvorů ve mě vyvolávala zoufalé pocity, se kterými jsem se od dětství marně snažila vypořádat. V posledních letech trávím s manželem a dětmi 90% času v přírodě a na chatě u lesa, kde mě hadi dost často znepříjemňovali život svou přítomností. Nyní mi vůbec nevadí, beru je jako součást přírody a jejich poznání a pozorování mě svým způsobem obohacuje. Nedávno jsem „vysvětlovala“ užovce hladké, že by se měla odstěhovat z našeho týpí, kde máme venkovní ložnici. Jsem neskutečně vděčná za pomoc s tímto problémem. Doporučuji každému. 

Linda

——————————————————————————————————————–

Co mi přinesla terapie? Obrovskou úlevu :)) Konečně se již nemusím zabývat svojí minulostí a  “ vláčet si s sebou “ vše, co mě trápilo. Problémy s rodiči, ve vztazích…a pak i sama se sebou. RUŠ mi pomohla pochopit, že vše je jen o mně…a protože, se z těchto vlastních problémů nedokážu dostat bez vnější pomoci, “ našla “ jsem si RUŠku a s ní i terapeutku paní Rumanovou. Děkuji Vám ještě jednou za citlivý přístup, kterým jste mě provázela po celou dobu terapie.

Ivana

——————————————————————————————————————–

Dobrý den paní Rumanová, 
chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší terapii, která mi přinesla neskutečnou úlevu. Vůbec jsem nevěřila, že je možné se ze svého problému dostat. Najednou se cítím veselá, plná energie, konečně jsem se  v noci v klidu vyspala a nečekala pořád telefon, že se něco stane. Díky tomu mám dnes dobrou náladu. Doufám, že mi to vydrží pořád.

Hana

——————————————————————————————————————–

Milá Danuško,

tvé setkání s Tebou pro mě znamená – neuvěřitelný posun v životě! Jak kdybych z tíživé bažiny vyšla na vrchol hory. Kde mám nádherný rozhled, lehkost, svobodu, spojení sama se sebou, spojením se vším.

Když vedeš mou terapii, vždy mě zaplaví pocit bezpečí. Také pocit důvěry, že můžu otevřít k sobě dveře dokořán a že mě vedeš správně. Cítím jak jsi se mnou v každém okamžiku na mé cestě ke štěstí a svobodě. Zkrátka s Tebou jsem v dobrých rukách. Nikdy na mě netlačíš a nic neočekáváš. Takovou sebelásku a chuť a touhu žít jako máš Ty, to je pro mě obrovský dar vidět! Je to pro mě velká inspirace.

Měla jsem to štěstí, že jsi mi dělala i lektorku na kurzu metody RUŠ. Pro mě jsi tam vyčnívala ze všech lektorů svojí přirozeností, humorem, něhou, ochotou a silným záměrem léčit lidi a být užitečná. Prostě a jednoduše se člověk ve tvé blízkosti cítí hned líp. Vyvěrá z Tebe nekonečná síla a bezpodmínečné přijetí. No prostě láska jako trám!

S Tebou ta terapie jde snadno, lehce a plynule!!!

Děkuji, že jsi! S láskou Eva.

P.S. Ty vždy trefíš do černého! Já už to jen přijmu. A poté život plyne tak jak má! Dokonale! To se teprve dějí zázraky!Jěště jednou mockrát děkuji.

——————————————————————————————————————–

„Metoda RUŠ, kterou jsem absolvoval s Danou, byla pro mě příjemným překvapením svou lehkostí a účinností. Ani jsem tomu nevěřil, ale měla velice účinný dopad na mé „zasunuté“ podvědomé záležitosti, které jsem nebyl schopen na vědomé úrovni zpracovat. Díky Daně a jejímu empatickému přístupu jsem dnes mnohem vědomější a staré programy se mi již nespouští“. Díky Dano.

Karel 

——————————————————————————————————————–

Dobrý den, paní Rumanová,

tak to ani moc dlouho netrvalo a už se hlásím s prvními dojmy 🙂

1. Žádná sebedestruktivní analýza se nekonala 🙂 – teď jsem vymazala slovo „zatím“. Prostě se nekonala a konat nebude!! Z terapie s Vámi mám velice příjemný dojem a cítím se očištěně, jakoby mi z břicha vypadl šutr nebo spíš velká hromada shnilých sraček :))

2. Telefonovala jsem s mojí maminkou, zrovna se pohybovala někde mimo a nebyla s mým tatínkem a koncem rozhovoru jsem na něj svedla řeč a řekla jsem jí, ať ho pozdravuje … měla jsem ze sebe radost a navíc jsem měla ohromnou radost, že to potěšilo taky mojí maminku, která se rozplakala a říkala, že fyzicky pociťuje, jak jí něco spadlo ze zad.

3. A mám pocit, že se lidi dneska hezky smějou … a s pánem, který přišel nakoupit ke mně do obchůdku, jsme si popřáli hezký den … a tak … 🙂

4. … jo a učím se mít ráda. Sice se mi chce u toho pořád bulet, ale to nevadí, to se smí, to jsem prostě já 🙂

Tuším, že se ještě potkáme a už nyní se těším. Šárka

——————————————————————————————————————–

Na terapii jsem se přihlásila trochu ze zvědavosti, jak tato metoda funguje. Byla jsem velmi překvapená, jaké souvislosti mezi událostmi v mém životě se při této terapii ukázaly. Důležité samozřejmě pro každého je, jak se dokáže terapeutovi otevřít, čím více, tím lepší výsledky. Není to vždy jednoduché, protože jsou události v životě, za které se člověk stydí, které si nechce připomínat, protože hodně bolí. Ale pokud to člověk zvládne, tak se s tím dá výborně pracovat. Je prostě dobré vyndat kostlivce ze skříně. Úleva je pak výrazná a dostaví se i ohlasy z okolí. Ačkoli si to ne vždy chceme přiznat, tak pokud změníme sebe, změní se i naše okolí. Pokud si chcete udělat v sobě trošku „vánoční úklid“, vřele tuto metodu doporučuji.

V.K.

PS: Je zajímavé, že mě po terapii doma všichni opusinkovávají:-).

——————————————————————————————————————–

Terapie mi dala více než jsem očekávala. Zbavila mě fyzické bolesti, která mě dlouhodobě trápila, zaplavila mě velkým přívalem energie a příjemným hřejivým pocitem. Ukázala mi nový pohled na to jak vnímat samu sebe i své okolí. Byl to fajn relax a jsem moc ráda, že jsem terapii podstoupila, byla pro mě opravdu přínosem.

Tereza

——————————————————————————————————————–

Dobrý večer, paní Rumanová,

moc a moc Vám za vše děkuji. Momentálně vypínám mozek a zapínám srdce a je to super. Díky za „nakopnutí“ – uvědomění si, že tím, že si sama nevěřím, tak podvědomě ani mému synovi nevěřím, a ani on si pak nevěří… teď v (téměř) každém okamžiku cítím vděčnost za vše a za to jsem vděčná 🙂 

Jana

——————————————————————————————————————–

Terapie paní Rumanové – metoda RUŠ a energetická metoda – přinesla znovu světlo do mého života. Diky metodě RUŠ jsem se zbavila problemů z minulosti, které mě doprovázely celým životem, aniž bych o tom věděla… A i současných problemů ( rozchod s manželem). Diky energetické metodě jsem získala znovu ztracenou energii, elán do života a naději!

Pani Rumanová je velmi sympatický člověk s pozitivni energií, před prvni terapií jsem si dělala starosti zda se ji budu moci otevřít se svymi problémy, ale nebyl to vůbec žádný problém! Pani Rumanová moc Vam za vsechno děkuji, snížila jsem teď antidepresiva na 1/4 a hodlám je vysadit úplně… Až budu mit opět velikost 36 pošlu foto( když ne pošlu staré) :o) děkuji!!!!

 Marcela K.

stejná klientka po roce (úryvek z mailu):

Dobry den pani Rumanova, 

po těch 3 sezeních s Vámi jsem minulý březen vysadila antidepresivum a začala hubnout, od té doby jsem zhubla 2 velikosti kalhot a cítím se dobře… ;o). V červnu se se mnou rozesel přítel a díky energetické metodě jsem se sama zas postavila na nohy! Jsem strašně rada ze jsem Rusku absolvovala – úplně mi změnila život.

Vím, ze na sobe musím ještě hodně pracovat…… ale vím, ze jsem na dobré cestě a nikdy v životě jsem se necítila tak vyrovnaná, dokážu se radovat z maličkosti a byt vděčna za to co mam, mam pocit ze se mi otevřel svět, ze rozumím lepe sama sobe a lidem okolo, proc dělají to co dělají, naučila jsem se je pozorovat a zkoumat jejich chování ;o) a hlavně pomoci sama sobe!

——————————————————————————————————————–

K té naší terapii – cítím u sebe velký posun a obrovskou ÚLEVU (tu především!). Zase jakoby se mi otevřely další dveře k dalším věcem či další krok k sobě samé, právě k mému srdci (kde už dlouho cítím, že se nemůžu přes mé strachy dostat!). Možná Vás oslovím ještě jednou, v případě, že si nebudu vědět rady, jak s problémem hnout!:-) A děkuju za tu možnost!!

Radka

——————————————————————————————————————–

Vážená paní Dano, chci Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za pomoc mé dceři, které její otec, který s námi již nebydlí, tedy jsem situaci nemohla ovlivnit, pustil (opakovaně) opravdu hrůzný film o vraždících zombících a sedmiletá dcera se začala bát večer jít spát, v noci se budila, chodila po místnosti, plakala, bojovala se zombíky a ráno se budila unavená a nevyspalá, nejhorší bylo, jak se večer bála usnout…..to trvalo asi dva měsíce, a po půl hodině Vaší práce s ní, se večer vůbec nebála jít spát a ráno mi řekla ta nejkrásnější slova: maminko já jsem se tak krásně vyspinkala………..a krásně se vyspinkala další a další noc a moc se těší do postýlky, že se zase hezky vyspinká a odpočine si. Velmi Vám děkuji!!! mamka Irena  

——————————————————————————————————————–

Chtěla bych poděkovat za čtvrteční terapii.
Cítím se skvěle, o dost víc uvolněněji než před tím a na můj fyzický problém pohlížím mnohem pozitivněji.

Natálie